Atsakingo skolinimosi vadovas

Greitaskreditas.lt dirba tam, kad padėtų Jums spręsti trumpalaikes finansines problemas. Skoliname tik įvertinę mokumą ir atsisakome paskolinti tiems, kuriems gautas kreditas pasunkintų ir taip nelengvą esamų įsiskolinimų naštą.

1. Greitas kreditas – tik trumpalaikių finansinių problemų sprendimo būdas

Atminkite, jog pasiskolinti internetu ar SMS, reikėtų tik tada, kada reikia išspręsti trumpalaikę finansinę problemą - pametėte piniginę, kreditinę kortelę ar trūksta šiek tiek pinigų iki atlyginimo. Nesirinkite šio kredito, jei tikitės išspręsti ilgalaikes savo finansines problemas. Greitieji kreditai – nėra pigi paslauga ir ji skirta ne kasdieniam naudojimui. Pavyzdžiui, taksi juk važiuojate dažniausiai tik nenumatytais atvejais ir už suteiktą paslaugą sumokate brangiau nei važiuotumėte viešuoju transportu ar nuosavu automobiliu?

2. Įvertinkite savo kredito grąžinimo galimybes

Siūlome skolinantis įvertinti, kad Jūsų finansiniai įsipareigojimai neviršytų 40% šeimos mėnesio pajamų. Įvertinkite ir savo galimybes mokėti įmokas, jeigu šeimos finansinė padėtis pablogėtų. Skolinkitės tik tada, kai tai iš tikrųjų būtina ir nėra kitų būdų kaip išsiversti be kredito.

3. Susipažinkite su sutarties sąlygomis

Prieš sudarant sutartį labai svarbu susipažinti ir gauti teisingą ir išsamią informaciją apie jos sąlygas. Įvertinkite ją tinkamai. Atidžiai persiskaitykite sutartį, o jeigu kyla klausimų, susisiekite su Kreditoriumi – taip pavyks išvengti nesusipratimų. Pagrindiniame svetainės lange pateiktoje lentelėje nurodytos paskolų sumomis ir kredito mokesčiai. Jokių kitų mokesčių nėra pateikta. Atkreipkite dėmesį į paslaugos kainą, teikimo sąlygas ir sutartines netesybas. Laiku negrąžinant skolos bus skaičiuojamos palūkanos.

4. Susidūrę su finansiniais sunkumais- spręskite juos nedelsiant (kreipkitės į Kreditorių)

Jeigu negalite laiku atsiskaityti už kreditą - siūlome pratęsti kredito grąžinimo terminą ar susitarti dėl skolos grąžinimo dalimis. Esant tokiai situacijai - labai svarbu vos tik susidūrus su finansiniais sunkumais, iš karto kreiptis į Kreditorių.


Pagrindiniai reikalavimai kredito gavėjui:
  • Lietuvos Respublikos pilietis.
  • Dirbantis fizinis asmuo ir/ar turintis pastovias pajamas.
  • Neturi nepadengtų skolų.
  • Turi tvarkingą mokėjimų istoriją.
  • Kredito gavėjo šeimos vidutinės įmokos, apskaičiuojamos padalijus visų Kredito grąžinimo ir palūkanų sumą iš kredito trukmės pagal visus įsipareigojimus finansų įstaigoms dydis sudaro ne daugiau kaip 40 proc. Kredito gavėjo šeimos pajamų.

Kredito limitas: maksimali kredito suma kreditams iki 55 dienų yra 1000 EUR, kreditams su grąžinimo grafiku - 3000 EUR .

Visa šioje svetainėje esanti informacija priklauso UAB "HST komunikacijos" arba ji turi leidimą naudoti šią medžiagą. Draudžiama atkurti, kopijuoti, retransliuoti ir publikuoti svetainėje esančią medžiagą ar jos dalis bet kokia forma, jeigu nėra gautas atitinkamas raštiškas leidimas.