DUK Bendra informacija

Kokia valiuta reikės atlikti mokėjimus nuo 2015 m. sausio 01 d.?

Informuojame, kad nuo euro įvedimo dienos, t.y. nuo 2015-01-01, mokėjimai kreditui apmokėti turi būti atliekami tik eurais, galutines mokėtinas sumas perskaičiavus pagal oficialų perskaičiavimo kursą 1 EUR=3,45280 Lt ir suapvalinus iki dviejų skaičių po kablelio. Perskaičiuodami sumas iš litų į eurus galite naudotis valiutos keitimo skaičiuotuvu http://www.greitaskreditas.lt/.
Taip pat atkreipiame dėmesį į tai, kad lito išėmimas iš apyvartos nekeičia kredito sutarties sąlygų ir jos galiojimo. Sutartyje ir jos prieduose esančios nuorodos į litus bus laikomos nuorodomis į eurą, perskaičiavus pagal oficialų kursą 1 EUR=3,45280 Lt ir suapvalinus iki dviejų skaičių po kablelio.
Detalesnė informacija teikiama tel. 8 601 74060 (skambučiai mokami pagal Jūsų operatoriaus nustatytus tarifus, papildomai nieko nekainuoja), taip pat aktuali informacija euro įvedimo klausimais teikiama interneto puslapyje http://euro.lt//.

Kokius asmens tapatybę patvirtinančius duomenis reikia pateikti, pildant registracijos formą www.greitaskreditas.lt sistemoje?

Pildant registracijos formą Jums reikia pateikti šiuos tikslius duomenis:
• Asmens kodą.
• Elektroninio pašto adresą, į kurį Kreditorius išsiųs laikiną slaptažodį.
• Mobilaus telefono numerį, į kurį gausite Kredito gavėjo ID.
• Deklaruotos gyvenamos vietos adresą.
• Gyvenamosios vietos adresą.
• Asmens tapatybės kortelės arba paso numerį
• Darbovietės pavadinimą, adresą ir užimamas pareigas.

Ar reikalingas užstatas, norint gauti greitą kreditą?

Kreditui gauti užstato nereikia.

Kokius reikalavimus turi atitikti Kredito gavėjas?

Kredito gavėjas turi atitikti šias sąlygas:
• Lietuvos Respublikos pilietis.
• Dirbantis fizinis asmuo ir/ar turintis pastovias pajamas.
• Neturi nepadengtų skolų.
• Turi tvarkingą mokėjimų istoriją.
• Kredito gavėjo šeimos vidutinės įmokos, apskaičiuojamos padalijus visų Kredito grąžinimo ir palūkanų sumą iš kredito trukmės pagal visus įsipareigojimus finansų įstaigoms dydis sudaro ne daugiau kaip 40 proc. Kredito gavėjo šeimos pajamų.

Kokio dydžio kreditai suteikiami?

Maksimali kredito suma kreditams iki 55 dienų yra 1000 EUR, kreditams su grąžinimo grafiku - 3000 EUR.

Kas yra lojalus klientas?

Tai Klientas, kuris atitinka kredito gavėjo statusą ir turi šešis tvarkingai padengtus kreditus www.greitaskreditas.lt sistemoje.

Kaip apsaugomas sutarties turinys?

Sutikimas dėl asmens duomenų tvarkymo pasirašymo metu yra apsaugojami MD5 algoritmo technologija, t.y. unikalia ir nekeičiama simbolių (raidžių ir/arba skaitmenų seka), kuri patvirtina sutarties teksto apsaugą (dokumento tekstą paverčia unikalia simbolių seka, kuri tiksliai atitinka tvirtinamą tekstą, ir kurią pakeitus būtų pastebimas dokumento teksto pakeitimas). Užpildžius registracijos formą, antrame registracijos žingsnyje pateikiamas tekstas, kuriame MD5 kodu užkoduojamas sutarties sąlygų tekstas ir registracijos metu suvestas asmens kodas. Tuo būdu yra apsaugomos abiejų pasirašančiųjų šalių t.y. Kreditoriaus ir Kredito gavėjo teisės. Sutarties turinys negali būti pakeistas, nepakeitus Sutarties MD5 kodo.

Kada užskaitomi mokėjimai ir tikrinamos paraiškos kreditui gauti?

Mes dirbame:
I-V nuo 8 iki 17 val.

Apie paslaugų teikimo laiko pasikeitimą informuojame ne vėliau kaip prieš 3 (tris) dienas paskelbdami apie tai informaciją Tinklalapyje.

Kaip perskaityti pagalbos bilietą?

Informaciją, kad į Jūsų pagalbos bilietą yra atsakyta, gausite elektroniniu paštu. Žinutėje bus nurodytas atsakymo ID. Tinklapyje www.greitaskreditas.lt pasirinkite skyrelį "Pagalba". Jeigu esate registruotas vartotojas - prisijunkite prie sistemos įvesdami prisijungimo ID bei slaptažodį. Jeigu esate neregistruotas vartotojas - įveskite savo elektroninio pašto (kuriuo gavote pagalbos bilieto ID) adresą. Susiraskite bilietą kurio ID gavote paštu ir perskaitykite atsakymą.

Kas yra VIP Lojalus klientas?

Tai Lojalus klientas, kuris nuolat laiku vykdo savo finansinius įsipareigojimus (galimi tik minimalūs vėlavimai grąžinti kreditą) ir turi ne mažiau kaip dešimt tvarkingai padengtų kreditų (ne pratęsimų) www.greitaskreditas.lt sistemoje.

Kaip pasinaudoti galimybe atsisakyti sutarties per 14 dienų?

Norėdami atsisakyti sutarties, turite užpildyti žemiau pateiktą atsisakymo pranešimą, pasirašyti ir atsiųsti mums nuskenuotą el. paštu: info@greitaskreditas.lt arba paštu, adresu: UAB "HST KOMUNIKACIJOS", Kuršių g. 7, Kaunas, bei sumokėti priklausančią mokėti sumą, ne vėliau kaip per 30 dienų. Pranešimas
Visa šioje svetainėje esanti informacija priklauso UAB "HST komunikacijos" arba ji turi leidimą naudoti šią medžiagą. Draudžiama atkurti, kopijuoti, retransliuoti ir publikuoti svetainėje esančią medžiagą ar jos dalis bet kokia forma, jeigu nėra gautas atitinkamas raštiškas leidimas.