M.parašas

Kuo man tai naudinga?
Saugu, greita ir universalu M. parašas greitai, patogiai ir saugiai identifikuos elektroninėje erdvėje, atvers galimybes naudotis internetinės bankininkystės, elektroninės valdžios paslaugomis, pasirašyti dokumentus elektroniniu būdu.
Patogu ir praktiška M. parašu jungiantis prie informacinių sistemų nereikia įsiminti daugybės slaptažodžių – daugeliu atvejų pakanka vienintelio elektroninio parašo slaptažodžio, vadinamojo PIN arba sPIN.
KUR GALIU NAUDOTI M. PARAŠĄ?
Identifikuoti Prisijunkite prie el. bankininkystės sistemų, el.valdžios paslaugų portalų ar kitų internetinių informacinių sistemų su m. parašu. Prisiminkite m. parašo slaptažodį (sPIN) ir daugiau slaptažodžių nebereikės kurti, keisti ir prašyti priminti pamiršus.
Pasirašyti el.dokumentus Pasirašius dokumentą m. parašu ir perdavus jį elektroniniu būdu nebeteks su spausdintais dokumentais lakstyti po įstaigas. Valstybės ir savivaldybių institucijos į el. parašu pasirašytą ir elektroniškai (pvz., el. paštu) perduotą dokumentą privalo reaguoti taip pat, kaip į rašytinį dokumentą. El. parašais patvirtintos skaitmeninės sutartys galioja taip pat, kaip spausdintos ir pasirašytos ranka.
Tvarkant finansus internetines bankininkystes priemonemis bei tvirtinti finansines operacijas M. parašas pakeičia kodų korteles ir kodų generatorius. Tvirtindami pavedimus el. bankininkystės sistemose, pasinaudokite m. parašu, kuris atstos Jums banko kodų kortelę ar kodų generatorių.
KAIP TAI VYKSTA?
1. Prisijungimas Jungiatės prie norimos sistemos arba registruojatės kaip įprasta
2. Patvirtinimas Į telefoną gaunate kontrolinį kodą, jeigu kodai sutampa, patvirtinate
3. Patvirtinimas sPIN kodu Telefone surenkate savo sPIN kodą ir prisijungiate prie sistemos
KAIP IR KUR ĮSIGYTI?
Kur galiu įsigyti? Galite įsigyti mobiliojo ryšio operatoriaus salone, Registrų centro, „Danske Bank“ ar Šiaulių banko klientų aptarnavimo padalinyje.
Tele2 » | Omnitel » | Bitė » | Teledema » |
Kiek kainuoja? Tele2 ir Omnitel klientai m. parašo paslauga naudojasi nemokamai, Bitė ir Teledema klientams taiko minimalius mokesčius (kainoraštis pateiktas žemiau)
Ko reikia? Prieš eidami įsigyti m. parašo pasiimkite asmens tapatybės kortelę arba pasą bei savo SIM kortelę.
KAINORAŠTIS
Tele2 klientams Omnitel klientams Bitė klientams Teledema klientams
Pajungimo kaina su PVM nemokamai 0,30 Eur 4,34 Eur 2,61 Eur
Palaikymo kaina už mėnesį su PVM 0,40 Eur 1,00 Eur 0,29 Eur 0,29 Eur

* gali būti taikomi standartiniai SIM kortelės keitimo mokesčiai
Visa šioje svetainėje esanti informacija priklauso UAB "HST komunikacijos" arba ji turi leidimą naudoti šią medžiagą. Draudžiama atkurti, kopijuoti, retransliuoti ir publikuoti svetainėje esančią medžiagą ar jos dalis bet kokia forma, jeigu nėra gautas atitinkamas raštiškas leidimas.