Greitieji kreditai

Ar galima grąžinti dalimis?

Greitąjį kreditą dalimis grąžinti galima. Kaip tai atlikti?
Atėjus kredito grąžinimo terminui, jeigu neturite galimybės visos sumos sumokėti iš karto, galite sumokėti kredito kainą ir palūkanas, jei atsiradusi prievolė jas mokėti bei dalį kredito ir tuomet, kai gausite sms žinutę ar el. laišką, kad Jūsų mokėjimas įskaitytas, Kredito gavėjo zonoje galite pateikti kredito pratęsimo paraišką. Paraišką pateiksite likusiai sumai, todėl ir kredito kaina (palūkanos) Jums bus paskaičiuotos nuo likusios sumos. Kiekvieną kartą taip dengiant ne tik kredito kainą ir palūkanas, jei atsiradusi prievolė jas mokėti, bet ir dalį kredito, Jūsų skola mažės, o atsiradus galimybei galėsite sumokėti visą likusią skolą.
Svarbu: Kredito gavėjas, pablogėjus Kredito gavėjo finansinei situacijai, įvertinęs mokumą, gali atsisakyti pratęsti kredito grąžinimo terminą! Kredito grąžinimo terminas netęsiamas kreditams su Kredito grąžinimo grafiku, įmokos turi būti mokamos tokia tvarka, kaip nurodyta kredito grąžinimo grafike!

Visa šioje svetainėje esanti informacija priklauso UAB "HST komunikacijos" arba ji turi leidimą naudoti šią medžiagą. Draudžiama atkurti, kopijuoti, retransliuoti ir publikuoti svetainėje esančią medžiagą ar jos dalis bet kokia forma, jeigu nėra gautas atitinkamas raštiškas leidimas.