Paskolos internetu

Kaip gauti paskolą internetu?

Jei paskolą internetu imate pirmą kartą, tai Jums reikės užsiregistruoti, tai yra užpildyti registracijos formą, kurioje nurodysite asmeninius duomenis, ir patvirtinti iš asmeninės banko sąskaitos sumokant 0,01 EUR registracijos mokestį, mokėjimo paskirtyje nurodant antrame registracijos žingsnyje pateikiamą raudona punktyrine linija apvestą tekstą.
Dažniausios priežastys, dėl kurių registracija gali būti nepatvirtinta, tai neteisingai nurodyta mokėjimo paskirtis (nerašykite mokėjimo pakirties, kadangi beveik visais atvejais, kada bandoma ją rašyti, suklystama, mokėjimo paskirtį nukopijuokite ir įterpkite), arba bankiniame pavedime nepažymima, kad bankas rodytų asmens kodą gavėjui (dalis bankų, pvz. DNB, SEB ir keletas kitų nepažymėjus, jog būtų rodomas asmens kodas, jo pavedimo gavėjui nerodo).
Jeigu registracija patvirtinama, bendrovė išsiunčia prisijungimus registracijos metu nurodytais kontaktiniais duomenimis (Kredito gavėjo ID sms žinute ir laikiną slaptažodį – el. paštu) ir užsiregistravęs asmuo gali prisijungti prie savo paskyros, papildyti reikiamus duomenis ir teikti paraišką paskolai internetu gauti.
Visa šioje svetainėje esanti informacija priklauso UAB "HST komunikacijos" arba ji turi leidimą naudoti šią medžiagą. Draudžiama atkurti, kopijuoti, retransliuoti ir publikuoti svetainėje esančią medžiagą ar jos dalis bet kokia forma, jeigu nėra gautas atitinkamas raštiškas leidimas.